Hydraulické nakládací jeřáby PM

Hydraulické jeřáby PM jsou vyráběny v 50 sériích a 4 produktových řadách - classic, silver, gold a platinum. Celkem tedy PM vyrábí více jak 350 modelů. Každý model jeřábu je vyvíjen a vyráběn s ohledem na požadavky a potřeby zákazníků. Díky této filozofii mají jeřáby PM vysoký zdvihový výkon, maximální komfort a bezpečnost provozu s vysokou spolehlivostí a minimálními nároky na servis.

PM classic PM silver PM gold PM platinum
Tradiční a osvědčená konstrukce hydraulických jeřábů s vysokou užitnou hodnotou s ohledem na pořizovací cenu u jakékoliv aplikace použití. Samozřejmě vždy v ČSN EN 12999. cara Hydraulické jeřáby PM v novém designu s Link roods systémem, "pákovým převodníkem" na rameni lomení a výložníku, PM Tronic systém. Vysoký zdvihový výkon, nízká hmotnost a velmi příznivá cena jeřábu je ideálním řešením pro zákazníky, kteří upřednostňují "vysokou kvalitu za dobré peníze". cara Kvalita a komfort ovládání odpovídající specifikaci GOLD, nový design, dvojitý Link roods systémem (pákový převodník), hydraulické plně proporcionální rozvaděče Danfoss nebo Hawe, rádiové ovládání Scanreco, PM Power tronic, leveling indikátor, hydraulické navijáky s elektronickou kontrolou, negativní záklon výložníku a mnoho dalšího dělá z jeřábů PM Gold jednoznačnou volbu. cara ... aneb "to nejcennější" co máme. Kontinuální otoč jeřábu, prostorový otočný sloup s integrovaným chladičem hydraulického oleje (patent PM) se dvěma hydromotory Bonfiglioli, PM power tronic, plně proporcionální hydraulické rozvaděče Danfoss, radiové ovládání Scanreco, dvojitý Link roods systémem, stabilizační opěry ovládané rádiem, hydraulické navijáky Rotzler Titan, negativní záklon výložníkového ramene až 20° a mnoho dalšího.

logo PM tronic
PM Power tronic
Řídící a kontrolní systém hydraulického jeřábu vyvinutý ve spolupráci společností Digiteg (dodavatel řídicích systémů pro všechny sportovní vozy Ferrari včetně monopostů F1) a společností Autogru PM. Díky tomuto řídicímu systému má obsluha hydraulického jeřábu vždy jeřáb PM nepřetržitě pod 100% kontrolou. Současně tento systém monitoruje okamžitou polohu jeřábu, stabilitu, polohu výložníkových ramen, přetížení atd., a na základě těchto získaných dat omezuje kritické situace na minimum.

PM Power tronic systém dále provádí:
  • kontroly v reálném čase, kdy veškeré informace, které dostává řídící jednotka prostřednictvím datového systému CAN-BUS
  • logické a jednoduché zobrazení funkcí na informačních displejích
  • digitální zápis činností jeřábu v paměťovém bloku pro snadnější provádění údržby

Link roods systém
Výrazně zvyšuje zdvihový výkon jeřábu v kombinaci horizontálního a vertikálního vyložení.
Velmi vhodné pro manipulaci s rozměrnými předměty o velké hmotnosti.
Více ve videu video ikona

LC systém
Patentovaný "long - short" teleskopický systém společnosti Autogru PM umožňuje naším hydraulickým jeřábům perfektní manévrovatelnost. Náš LC systém neomezuje dosah výsuvů, ale naopak ho zvětšuje a jeřáb tak může pracovat v jakékoliv nakládací poloze.
Více ve videu video ikona

JIB
Plně hydraulicky ovládatelné přídavné výložníkové rameno se dvěma až pěti teleskopickými výsuvy, se zdvihovým výkonem od 2 do 12 tm, s rozsahem činnosti od horizontální roviny -90°/+ 110°.

PLUS systém
Dovoluje navýšení zdvihového výkonu o 10% při snížení pracovní rychlosti.

LA (lift away)
Hydraulické jeřáby "T" s výložníkovým ramenem upevněným na otočném sloupu, speciálně vhodné pro odtahová vozidla.

Fotogalerie PM

PM hydraulické jeřáby foto 1