Hydraulické jeřáby PM - SILVER

Hydraulické jeřáby PM v novém designu, s Link roods systémem "pákovým převodníkem" na rameni lomení a výložníku, PM Tronic systém. Vysoký zdvihový výkon, nízká hmotnost a velmi příznivá cena jeřábu je ideálním řešením pro zákazníky, kteří upřednostňují "vysokou kvalitu za dobré peníze".

Do této kategorie výrobků patří produkty s označením:
  • 9.5S
  • 12.5S
  • 15.5S
  • 18S
  • 20.5S
  • 41S
  • 45SP
  • 47P

Zašlete nám svůj dotaz na výrobky PM z kategorie Silver

*Jméno a příjmení (firma):
Adresa: